Publisert 25. september 2007
– Vi tror folk skal kunne se innholdet sitt der de ønsker det, og at de enkelt må kunne få de smarte dingsene sine til å spille sammen.
HP photosmart c5280: Alt-i-ett-skriver som også kan skrive på CD- og DVD-plater. Minnekortspor og 6,1 tommers skjerm. Pris: 1.500,-
HP Officejet L7000 er i følge HP 25 prosent billigere i bruk enn laserskrivere under 8.000 kroner. Skriver 12 sider i minuttet i sort/hvitt, 10 sider i farger i ”laserkvalitet”, 35 sider i blekkvalitet. Skriver også i full fotokvalitet. Nettverksløsning, automatisk dobbeltsidig utskrift, skanner direkte til PDF og epost. Pris: 3.000-5.000,-
Philip McKinney har ansvaret for teknisk strategi, forskning og utvikling i gruppen for personlige produkter hos HP.
Publisert 25. september 2007
Fagbladet Elektronikkbransjen er gitt ut av Stiftelsen Elektronikkbransjen. Bladet og den redaksjonelle delen av elektronikkbransjen.no redigeres på uavhengig grunnlag etter prinsippene i Redaktørplakaten og normene i Vær varsom-plakaten og Tekstreklameplakaten. Mer informasjon.
Ansvarlig redaktør: Stian Sønsteng
Kommentarer