Ny, liten og supersexy designminnepinne fra Kingston
Aktiv lagring i morsomme farger
Pressemelding fra Kingston 9. november 2011:
Nokia viste fram et nytt flaggskip, og en revitalisering av Matrix-mobilen Nokia 3310 var også på plass.
– Denne salgsutstillingen setter oss på kartet, og viser at vi er en av de største aktørene på markedet, sier Magne A. Iversen i Gitarhuset.
– Hos oss kan du høre en konsert, oppleve at en kjent gitarist forteller om spillingen sin – og kjøpe en gitar. De tre elementene er viktige for oss.
Etter å ha representert Onkyo siden 2004, må Mono AS si farvel til det japanske merket – som fra 1. april er overtatt av Pioneer & Onkyo Europe.
På en MWC-messe hvor 5G uten tvil er hovedtema, sier Telenor-sjefen at selskapet ikke stresser med å bygge ut 5G-nettet.
Komplett Mobil lanserer norske mobilpriser også utenfor EU. Feriefavorittene USA og Thailand er blant landene som får tjenesten.
Fitbits nyeste tilskudd av smartklokker, Versa, skal være den letteste hittil fra leverandøren.
B&O Play lanserer Beoplay P6. Den bærbare høyttaleren skal gi 360-graders lyd og har skandinavisk design av Cecilie Manz.